Rolety rzymskie

Szukasz niekonwencjonalnego, nowoczesnego i niezwykle stylowego sposobu by zasłonić i udekorować swoje okna? Masz już dość tradycyjnych firan i zasłon, a jednocześnie nie chcesz stosować zwykłych rolet? Idealnym rozwiązaniem będzie roleta rzymska, ze specjalnym mechanizmem, sterowanym za pomocą łańcuszka bądź sznurka. Roleta rzymska świetnie nadaje się do wnętrz urządzonych nowocześnie, a we wnętrzach klasycznych może stanowić idealne dopełnienie dekoracji okna. Złożona roleta układa się w efektowne poziome fałdy dzięki zastosowaniu specjalnej taśmy tunelowej z włożonym do środka plastikowym prętem. Wielkość zakładek dobieramy w zależności od wysokości poprzez zwiększenie lub zmniejszenie wspomnianych prętów.

Do montażu zazwyczaj stosuje się wieszaki uniwersalne, za pomocą których bez problemu zamontujemy roletę zarówno do ściany, jaki do sufitu. Możliwy jest także montaż na ramie okiennej. Wielką zaletą tego typu rolety jest mnogość tkanin możliwych do zastosowania, dzięki czemu w każdym dekorowanym połączeniu możemy uzyskać inny efekt od typowej ozdoby do zaciemnienia.

Więcej porad i informacji na naszej stronie internetowej: http://www.stopsun.pl/oferta/produkt/113/351/Roleta-rzymska-wykonana-z-tkaniny-tunelowej