Parawany dekoracyjne

Chcesz ozdobić swoje mieszkanie lub lokal? Nadać mu klimatu ciepła i prywatności? A może chcesz zasłonić dziecięce łóżeczko lub kaloryfer? Świetnie trafiłeś! U nas (jesteśmy producentem) kupisz przepiękny, stylowy parawan. Może on stanowić element dekoracyjny a także użytkowy, np. w restauracji może pełnić funkcję łatwo usuwalnej przegrody między stolikami, aby szybko uzyskać większą przestrzeń. W pokoju dziecięcym może stanowić sztuczną ściankę oddzielającą część zabawową od części sypialnej. Parawan to również stylizowanie swojego mieszkania, dodanie mu klimatu prywatności, ciepła i zapełnienie przestrzeni w sposób użytkowy np. gdy mamy niespodziewanego gościa z noclegiem. Pełną gamę produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym: http://www.stopsun.pl/oferta/grupa/262/Dekoracyjne

Dzięki szerokiej gamie asortymentu każdy znajdzie coś dla siebie. Najbardziej popularnym i jednocześnie najtańszym wyborem jest Parawan Ekonomic. Wypełnienie skrzydła parawanu stanowi sztywna, trwała, zaimpregnowana tkanina w kolorze białym lub beżowym. Na tkaninie widoczny delikatny deseń „prążków”. Materiał jest naciągnięty na 2 aluminiowe rurki. Ramka wykonana jest z polskiego, naturalnego drewna sosnowego. Skrzydła są połaczone ze sobą za pomocą zawiasów w kolorze złota. Parawan może składać się z dowolnej ilości skrzydeł, od 2- do 6-ciu. Dzięki lekkiej konstrukcji łatwo i szybko go złożysz i przeniesiesz w inne miejsce. Cena 45 zł za skrzydło dotyczy ramki w kolorze sosny lub bejcowanej (grusza, palisander). Za dopłatą 10 zł do skrzydła oferujemy ramkę w okleinie PCV.

Szukasz bardziej klasycznego wypełnienia, które dobrze wkomponuje się w bardziej tradycyjne wnętrze? Idealnym rozwiązaniem będzie parawan bambusowy. Maty bambusowe cieszą się coraz większą popularnością. Listewki z bambusa obrabiane są w różny sposób, od cienkich patyczków do płaskich listewek, wymieszane z egzotyczną trawą lub przetykane kolorową nicią. Wypełnienie parawanu stanowi naturalna mata bambusowa. Maty są dostępne w 5 wzorach i należy podkreślić, że żadna z mat nie zasłania w 100 % z racji na swoją strukturę. Są to patyki lub listewki drewniane połączone nićmi. Mata jest naciągnięta na 2 aluminiowe rurki. W razie potrzeby można łatwo zdjąć bambus i wymienić np. na inną tkaninę. Ramki są wykonane z drewna sosnowego. Są one delikatnie zaokrąglone (frezowane) co nadaje im łagodny kształt. Skrzydła są połączone ze sobą za pomocą zawiasów w kolorze złota. Wielkość parawanu zależy wyłącznie od Ciebie. Może on składać się z 3,4 a nawet 6-ciu skrzydeł.

Jeżeli szukasz oryginalnego parawanu wybierz parawan drukowany. Każdy może mieć unikalny wzór. Możemy na nim wydrukować zdjęcie Twojego dziecka, ukochanej osoby, pupila lub ulubioną fotkę z wakacji. Prześlij do nas wybrane zdjęcie, wybierz ilość skrzydeł a wykonamy dla Ciebie projekt Twojego własnego parawanu ! Zdjęcie może być w formacie jpg (wysoka rozdzielczość min. 2,5 tys pikseli) lub w wersji wektorowej. Wypełnienie parawanu z nadrukiem stanowi sztywna, impregnowana tkanina typu kanwas.

Jako producent wciąż poszukujemy nowych rozwiązań aby zadowolić naszych klientów. Tym razem proponujemy parawan pokojowy kolorowy. Wykorzystaliśmy jako wypełnienie tkaniny poliestrowe w szerokiej gamie kolorów. Bogata oferta pozwoli na dopasowanie parawanu do koloru mebli czy ścian. Szczególnie polecamy ten parawan do pokoju dziecięcego. Tkanina jest sztywna, trwała i zaimpregnowana. Jest antystatyczna, co zapobiega osadzaniu się na niej drobinek kurzu.